Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

Z důvodu zamezení automatického vyplňování formulářů spamery a roboty odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku: Kolik je pět plus jedna 

Stránka

Je to smutne, ale je to tak. Každý rok avizuji prosbu, aby se taky očistila alespoň trochu ulička Klebetov.Je tomu i letos. Budr se někdo zajímat i o okrajove casti. prosil bych o vyjadreni. Dekuji Hlavica Standa Mestska cast Klebetov. (Vloženo 1. 12. 2017)

Dobrý den,

v letošním roce došlo ke změně firmy zajišťující zimní údržbu komunikací, údržbu v zimě 2017/2018 provádí František Mašlaň – Němetice. Vzhledem k tomu, že úklid provádí nově, na některá místa bohužel zapomněl.

Nejen Klebetov, ale ani některé jiné uličky nebyly rozhrnuty. O neuklizených uličkách byla již firma informována a při následném úklidu sněhu se na ně lépe zaměří a sjedná nápravu. Dnes na Klebetov dorazí náš stroj na úklid chodníků a uličku prosype alespoň interním materiálem.

 

S pozdravem

 

Ing Karel David - starosta

starosta, 4. 12. 2017
příspěvek k překážkám na krajnicích místní komunikace - autor uveden Hlavica ml. jajatom@seznam.cz (Vloženo 7. 11. 2017)

Vážený pane Hlavico,

k Vašemu příspěvku na webových stránkách města Kelč Vám sděluji, že město Kelč jako silniční správní úřad pro místní komunikace na katastrálních územích města Kelč upozornilo majitele domů u vámi zmiňovaných krajnic a vyzvalo je písemně i osobně k odstranění zdrojů ohrožení bezpečnosti na krajinici místní komunikace. K odstranění překážek dojde neprodleně.

 

Schybolová, 7. 11. 2017
Vážený pane Starosto. Chtěl jsem se zeptat zda se někdy bude renovovat veřejné osvětlení za panelovými domy 511,512,513. Toto zastaralé osvětlení svítí více do oken než na chodník. Myslím tím spodní patra alespoň dle mého pohledu. Navíc kryty rozvaděčů u paty osvětlení nedoléhají a může dojít úrazu. Děkuji. S pozdravem Kuchta (Vloženo 10. 9. 2017)

Zpráva byla předána správci veřejného osvětlení - bude provedena kontrola krytů a případné závady na rozvaděčích budou odstraněny.

starosta, 15. 9. 2017
Vzpomínám na svého přítele pana Ing.Stanislava Pitrůna, dlouholetého starostu města Kelče, od jehož tragické smrtí dnes uběhl rok. Vzpomeňte se mnou. Děkuji. JUDr.Vít Jiříček. (Vloženo 15. 9. 2017)
Prosím, mám dotaz týkající se spodní nádrže na vodu na hřbitově, zda-li ho tam opět zprovozníte. Děkuji (Vloženo 30. 7. 2017)

Oprava bude provedena do 11.8.2017.

Schybolová, 31. 7. 2017
Neuvěřitelně rychle uběhl rok a máme tu opět vánoce. Přeji všem občanům města,aby byly štědré a milostiplné a do nového roku přeji všem hojnost milosrdenství a pokoje. JUDr.Vít Jiříček. (Vloženo 23. 12. 2016)
Dobrý den. Proč na vebu již kolikatý den není hlášení místního rozhlasu?DĚKUJI. (Vloženo 20. 12. 2016)

Poslední zveřejněné hlášení bylo dne 4. a 5.12. (pozvánka na pohádku a mikulášskou nadílku). Pak byla hlášena jen pozvánka na školní jarmark a vypouštění balónku.

Od té doby žádné hlášení nebylo.

Schybolová, 21. 12. 2016
Dobrý večer,musím pochválit město a organizátory letošního Mikuláše na náměstí!!!! Bylo to opět hezké a skvělé,jen tak dál!!! (Vloženo 5. 12. 2016)
Ve středu 12.října 2016 v 16 hod. bude v kostele Sv.Michala v Olomouci obětována mše sv. za zemřelého pana Ing.Stanislava Pitrůna. Pokud budete v tu dobu v Olomouci, příjděte uctit pa- mátku tohoto zasloužilého občana Kelče. V.J. (Vloženo 5. 10. 2016)
Tragická smrt pana býv.starosty města. Před malou chvíli jsem přijal bolestnou informaci o tragické smrtí býv. staros- ty města pana Ing. Pitrůna a jeho pohřbu. Byl to skvělý člověk, který pro město žil a praooval. Byl jsem jeho přítelem. Bolí mne proto, že jsem se ne-mohl zůčasnit ani na posledním rozlouče-ní s nim, protože jsem postrádal včas jakoukoliv informaci. Requiescat in pace. JUDr.Vít Jiříček. (Vloženo 2. 10. 2016)

Stránka