Město Kelč

Usnesení z 51.zasedání Rady města Kelče dne 26. 06. 2006

• Rada bere na vědomí zprávu starosty o průběhu investičních akcí v letošním roce a přípravě investičních akcí na příští rok.
  • Rada bere na vědomí výsledek vyhodnocení nabídek na veřejnou zakázku , stavby „Rekonstrukce ZŠ Kelč- 4.část“ a schvaluje uzavření smlouvy o dílo s firmou Jaroslav Pajdla – AKORD,soukromá firma služeb , Kelč 462.
  • Rada byla seznámena s žádostmi o pronájem bytu č.305 v penzionu v Kelči čp.290 a schvaluje uzavření smlouvy o pronájem na dobu určitou s p. Rudolfem Novákem,Fučíkova 1300,Příbor.
  • Rada schvaluje poskytnutí finančního příspěvku 8 000,-Kč Sboru dobrovolných hasičů Kelč na oslavy 120.výročí založení SDH Kelč , které se konaly 24.06.2006 v Kelči.
  • Rada schvaluje udělení výjimky z počtu dětí v MŠ Kelč ve školním roce 2006 – 2007 na 28 dětí v každé třídě a bere na vědomí oznámení ředitelky MŠ o uzavření a provozu školky v době prázdnin.
  • Rada byla seznámena se stížností manželů Rachůnkových, Kelč – Babice čp. 25 na p.Karla Ovčáčíka a pověřuje MěÚ Kelč záležitost řešit s p. Ovčáčíkem i majiteli domu čp.12 v Babicích.
  • Rada schvaluje uzavření nájemní smlouvy s Ing.Tomášem Kratochvílem Valašské Meziříčí ,Juřinka 19, na umístění telekomunikačního a anténního zařízení na dálkový přenos internetového signálu v Komárovicích na obecním domě v Komárovicích čp.37.
  • Rada odsouhlasila návrh na vybudování dětského hřiště v Kelči a pověřuje MěÚ Kelč zajištěním cenových nabídek.
  • Rada vyhlašuje záměr převodu části obecního pozemku parc.č.885/8 ost.plocha v k.ú. Lhota u Kelče,výměra bude stanovena geometrickým zaměřením.
Datum sejmutí: 19. 7. 2006 Zodpovídá: Super Admin

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím SMS a e-mailů

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Hlášení závad

Rozklikávací rozpočet