Město Kelč

Usnesení z 2.zasedání Zastupitelstva města Kelče dne 19. 12. 2002

•Zastupitelstvo bere na vědomí zprávu o plnění usnesení z minulého jednání zastupitelstva a rady města Kelč.
•Zastupitelstvo jmenuje členy finančního a kontrolního výboru a dále předsedy a členy osadních výborů v Němeticích, Komárovicích, Lhotě a Babicích. Jmenovité složení výborů je přílohou tohoto usnesení.
•Zastupitelstvo schvaluje stanovení odměn včetně příplatků neuvolněným členům zastupitelstva, předsedům výborů zastupitelstva a komisí rady podle nařízení vlády č. 122/2002 Sb., o odměnách za výkon funkce členů zastupitelstva ode dne ustavujícího zasedání zastupitelstva.
•Zastupitelstvo schvaluje obecně závaznou vyhlášku č. 29/2002 o příspěvku na částečnou úhradu neinvestičních nákladů mateřské školy, školní družiny, školních klubů a zájmových kroužků základní školy.
•Zastupitelstvo schvaluje přijetí kontokorentního úvěru od České spořitelny a.s., pobočka Nový Jičín ve výši 1 milion korun na rok 2003 s konečným termínem splatnosti k 28. 12. 2003. Zastupitelstvo schvaluje ručení úvěru budoucími rozpočtovými příjmy města Kelč.
•Zastupitelstvo pověřuje starostu zadat přezkoumání hospodaření města Kelč za rok 2002 Krajskému úřadu Zlín.
•Zastupitelstvo schvaluje změnu obecně závazné vyhlášky č. 25/2001 o systému shromažďování, sběru, přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálního odpadu včetně systému nakládání se stavebním odpadem v obci Kelč, v čl. IV., bod 2 a) takto :
•četnost svozu u rodinných domů 1x za dva týdny
•četnost svozu u bytových domů v Kelči 1x za týden
•Zastupitelstvo pověřuje městský úřad, aby do doby schválení rozpočtu na rok 2003 hospodařil s rozpočtovým provizoriem ve výši 1/12 rozpočtu roku 2002 na každý měsíc

Datum sejmutí: 23. 1. 2003 Zodpovídá: Super Admin

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím SMS a e-mailů

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Hlášení závad

Rozklikávací rozpočet